Technische commissie

 

Doelstelling Technische commissie
De Technische commissie is van mening dat zij er naar moet streven om de volgende hoofddoelstellingen van Tornado uit te voeren:

  1. Het voor iedereen mogelijk maken om het volleybalspel als wedstrijdsport op zowel prestatief als recreatief niveau te beoefenen.
  2. Het creëren van een optimale omgeving voor de ontwikkeling c.q. het gebruiken van de individuele volleybalkwaliteiten van alle actieve leden, ieder op zijn eigen niveau.

 

Functie Aanspreekpunt voor de teams Naam E-mail
Voorzitter Vacant
Secretaresse Rianne Kuipers riannekuipers@hotmail.com
Lid prestatiedames NeVoBo dames 1 en 2 Elly Braakhuis braakhuis.e@gmail.com
Lid breedtedames NeVoBo dames 3,t/m 8 Romy Lohuis romyloohuis@gmail.com
Anique Wigger aniquewigger@hotmail.com
Lid prestatiejeugd Meisjes  B1, C1, C2 Cyrelle Zwiers cyrelle_zwiers@msn.com
Inger Platenkamp inger_platenkamp@hotmail.com
Leden breedtejeugd Meisjes B2, B3 C3 en C4 Rosanne Olthof rosanne_olthof@hotmail.com
Anneke Kuipers elta.kuipers@gmail.com
Leden mini’s Mini’s (alle CMV-teams) Inge Busscher i.hutte@caiway.nl
Marion Krikhaar marion.krikhaar@gmail.com
Leden trim Trim Aanvoerders
Contact opnemen bij voorkeur per e-mail. Telefonisch contact ‘s avonds na 18.00 uur, i.v.m. studie en/of werk.