Dames 1

Trainer/coach Patrick te Vaarwerk
Assistent Loes Kuipers
Fysiotherapeut Marjon Kok
Hoofdsponsor Slagerij Hemmer + PMA Schilders
Co-Sponsor Schildersbedrijf Hemmer
  Aeres Agree
  Erwin Meinders Bouwkundigburo
  Oude Wesselink Kozijnen
  Aeres Agree
  The Big Four
Training Maandag 19.00u – 21.00u Sporthal
  Donderdag 20.00u – 22.00u Verdegaalhal
Sanne Hemmer
Hoofdblokkeerster
Ellen Meijer
Passer/loper
Esmee oude Avenhuis
Hoofdblokkeerster
Inger Platenkamp
Libero
Jorieke Meijer
Spelverdeelster
Marlon Bekhuis
Diagonaal
Femke Gehring
Passer-Loper
Pleuni Klein Haarhuis
Spelverdeelster
Jorieke Letteboer
DIagonaal
Yvette Maathuis
Hoofdblokkeerster
Tina weerink
Passer-loper
Romy Loohuis
Passer-Loper
Loes Kuipers
Assistant Trainer/Coach
Patrick te Vaarwerk
Trainer/Coach
Marjon Kok
Krachttrainer

Stand

#Team Wedstr.Punten
1Tornado Geesteren DS 11250
2Springendal-Set-Up`65 DS 31240
3WIK Steenderen DS 11139
4Krekkers DS 21237
5LEDnovate Esch Stars DS 11236
6Kerkemeijer Gemini DS 11334
7Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 21228
8Twente '05 DS 11227
9Morgana DVO DS 11224
10Dros-Alterno DS 31221
11Rivo Rijssen DS 21216
12De Hofnar-Bovo DS 1128

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
16 jan.Dros-Alterno DS 3 - Tornado Geesteren DS 11-3
22 dec.Tornado Geesteren DS 1 - Kerkemeijer Gemini DS 13-1
08 dec.Twente '05 DS 1 - Tornado Geesteren DS 12-3
01 dec.Tornado Geesteren DS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 24-0
29 nov.TweeVV DS 1 - Tornado Geesteren DS 13-2
24 nov.Tornado Geesteren DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 33-1

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaats
19 jan.13:30Rivo Rijssen DS 2 - Tornado Geesteren DS 1 RIJSSEN
2 feb.17:00LEDnovate Esch Stars DS 1 - Tornado Geesteren DS 1 VASSE
9 feb.16:00Tornado Geesteren DS 1 - De Hofnar-Bovo DS 1 GEESTEREN OV
16 feb.14:00Krekkers DS 2 - Tornado Geesteren DS 1 MARIAPAROCHIE
9 mrt.16:00Tornado Geesteren DS 1 - Morgana DVO DS 1 GEESTEREN OV
15 mrt.20:30Springendal-Set-Up`65 DS 3 - Tornado Geesteren DS 1 OOTMARSUM