aangeboden door:
Marvin Interactive Design



Goed weekend voor Tornado 1 en 2

20-03

Geesteren – Met het winnen van Dames 1 en Dames 2 beleefde Tornado een prima weekeinde in de divisie klassen. Het eerste team won thuis met 4-0 van Hevo en Dames 2won met 3-2 van Longa in Lichtenvoorde.

Dames 1

In de Ransuil zag het publiek een spannende wedstrijd waarin als sterkste gekwalificeerd mag worden. Toch kwam de thuisploeg in de eerste sets wat stroef op gang. Dit was mede te danken aan de goede serve van Hevo. Vooral de nummer 4 toonde zich als een Roger Federer in het tennissen. Ondanks de goede servering van de gasten bleek Tornado een tegenstander die zich in blokkering en aanval van de sterke kant liet zien. ‘Het gameplan heeft gewerkt’, zeggen de techneuten Tobias en Albert. ‘Ze hebben gedisciplineerd gespeeld en ik ben heel blij met het herstel. Als we moesten dan stonden we er. Dat maakte dat we de achterstand die we aan het begin opliepen in wisten te halen en om wisten te zeten in winst van de vier sets’ legde de trainer uit. De setstanden 25-21, 25 -17, 25-23 en 25-22.     

Dames 2

Karen Brouwer doet verslag van de wedstrijd tegen Longa: ‘De laatste weken hebben we geen wedstrijd meer gewonnen, dus daar wouden we zaterdag graag wat aan veranderen. Wederom kampten we met personele problemen, waardoor we weinig wisselmogelijkheden hadden. Echter hebben we zaterdag ondanks de krappe bezetting vele achterstanden kunnen wegwerken. De eerste set liepen we gelijk  tegen een behoorlijke achterstand aan. Wij maakten veel service fouten en we lieten het te veel op elkaar aankomen. Aan het einde van de set hebben we de achterstand in kunnen halen en namen we zelfs een voorsprong. Dit resulteerde in een 23 -25 setwinst. De tweede set zouden we sterker moeten beginnen. Dit deden we niet. Wederom telkens een grote achterstand. We kamen nog weer bij tot 24-23, maar het mocht niet meer baten, we verloren de set met 25-23. Ondanks dat we wisten dat we mogelijkheden hadden om zelf de voorsprong te pakken liepen we de derde set weer tegen een erg grote achterstand aan. We haalden nog een aantal punten in, maar verloren de set met 25-20. Om de wedstrijdwinst nog te kunnen pakken moesten wij proberen om er een vijfsetter uit te halen.  De vierde set begonnen we verassend sterk, we stonden met 1-4 voor, totdat de tweede scheids opmerkte dat het opstellingsbriefje niet klopte. En dat terwijl zo’n briefje aan het begin van de set gecontroleerd wordt. We waren alle punten weer kwijt en  liepen zo weer tegen een kleine achterstand aan. Onze frustraties wisten we ten goede om te zetten en we werkten de achterstand tijdig weg. We  namen zelfs een erg grote voorsprong. Wij speelden ons spelletje en dat deden we deze set goed. Een 17-25 setwinst was het resultaat. We zouden hier vandaag nog steeds winnend weg kunnen gaan. Als we het niveau van de vierde set vast konden houden, moest dat geen probleem zijn. Wonder boven wonder namen we in de vijfde set gelijk een voorsprong. Deze keer werd hij niet door de scheids teniet gedaan. Aan het einde maakten we het nog spannend, door Longa weer erg dichtbij te laten komen, maar we sloten de set winnend af met 12-15. Eindelijk weer een wedstrijdwinst. We waren niet geheel tevreden over ons eigen spel, maar we zijn blij met de punten en d e goede dingen die we hebben laten zien’.

 

Dames 1 krijgt zaterdag 26 maart een zware tegenstander voor de kiezen tegen koploper Lycurgus uit Groningen. De uitwedstrijd in het topcentrum Alfacollege in Groningen begint om 14.00 uur. Dames 2 speelt vrijdagavond 25 maart 21.00 uur de thuiswedstrijd in sporthal De Ransuil tegen D.V.O. Gezien de stand op de ranglijst kan het een spannende pot worden, D.V.O staat 5e plaats, net boven de dames van Menno Brouwer.

De thuiswedstrijden:

Donderdag 24 maart (recreanten): 20.30 uur: Tornado D5 – Manderveen D2.

21.30 uur: Tornado D3 – VVA D1; Tornado H1 – Flash Stars H1.

Vrijdag 25 maart (Nevobo): 19.00 uur: Tornado D3 – Twente Sparta D1.

21.00 uur: Tornado D2 – DVO D1; Tornado D5 – Polstars D3; Tornado D8 – De Pallegarste D2.

Zaterdag 26 maart: 14.30 uur: Tornado MC 2 – Set Up MC 4; Tornado MC 3 – Kadoeng MC 1.

Mini’s: 10.30 uur: Tornado D3 – Esch Stars D1; Tornado E2 – Esch Stars E1; Tornado E3 – Set Up E3.

11.30 uur: Tornado D4 – Krekkers D4; Tornado D5 – Dynamo D7; Tornado E4 – Set Up E1; Tornado F3 – Kadoeng F2; Tornado F5 – Dynamo F3.

12.30 uur: Tornado D1 – Dynamo D5; Tornado D2 – Kadoeng D1; Tornado E1 – Krekkers E4; Tornado F1 – VVA F1; Tornado F3 – Dynamo F1.

13.30 uur: Tornado D4 – Flash tars D1; Tornado D5 – Esch Stars D1.

 

Wijkvolleybal Toernooi 2011

Het wijkvolleybaltoernooi is dit jaar op zondag 29 mei.     



Copyright VVTornado Geesteren 2010